noush
03 خرداد 1402 - 22:26

غلامی: هنر می‌خواست بازیکنان باشگاه ۷۸ ساله چنین حرف‌هایی بزنند/ اقرار کردند که داوری مشکلات مرگبار و تاثیرگذاری داشت

بازیکن استقلال گفت: هنر می‌خواست یک باشگاهی با ۷۸ سال تاریخ، این اتفاقات گریبانگیرش شود و ما بازیکنانش به این روز بیفتیم که در مورد چنین باشگاهی، این صحبت‌ها را کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عارف غلامی درمورد صعود استقلال به فینال جام حذفی با پیروزی پرگل مقابل نساجی، اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم یک بازی خیلی خوب ارائه بدهیم. مستحق برد بودیم و خوشبختانه توانستیم به فینال راه پیدا کنیم. ان‌شاءالله نتیجه دلخواه‌مان را در فینال هم بگیریم.

وی درمورد اینکه استقلال با وجود خراب بودن وضعیت مالی خوب بازی می‌کند، گفت: دیگر وضعیت ما از ناراحتی، خراب بودن و اینگونه مسائل گذشته است.

مدافع استقلال درمورد نهایی شدن قرارداد این باشگاه با همراه اول، توضیح داد: براساس شنیده‌ها نهایی شده اما ما هیچ اتفاق جدیدی ندیده‌ایم.  اگر بخواهم حرف بزنم تکراری است. ۷ ماه است حرف می‌زنیم اما هیچ اتفاقی نیفتاده. همراه اول هم باید جوابگو باشد که فعلا جوابی نگرفته‌ایم. کمتر از ۷ روز دیگر فصل تمام شده است. اگر همان مصاحبه های قبلی را پخش کنید، بهتر است.

غلامی درخصوص میزان دریافتی خودش، توضیح داد: حدود ۵۰ درصد دریافتی داشته‌ام. خیلی وقت است ماشین خود را فروخته‌ام. برخی بازیکنان استقلال شب گذشته مشکل خواب داشتند. به حدی مشکلات زیاد بوده که از استرس و مشکلات زیاد، نمی‌توانستند بخوابند.

وی درمورد اینکه آیا باشگاه برای دریافت پول از تعهد گرفته است، گفت: ۱۰ بار تعهد و قول‌ داده‌اند اما هیچ وقت اتفاقی نیفتاده است‌. همان صحبت‌های قبلی مرا کپی کرده و بار دیگر پخش کنید.

مدافع استقلال درمورد احتمال برگزاری دربی در فینال جام حذفی و انتظار هواداران برای قهرمانی در آن بازی، عنوان کرد: در جام حذفی فوتبال هیچ چیز نوشته نشده و معلوم نیست. سال گذشته با همین تیم نساجی در یک چهارم نهایی جام حذفی بازی کردیم و به دلیل مشکلات داوری و اتفاقات خیلی روشنی که افتادیم، نتوانستیم صعود کنیم. ان‌شاءالله این بار اتفاقات داوری در فینال برای ما نیفتد‌‌.

غلامی درمورد شانس قهرمانی استقلال، توضیح داد: خیلی اتفاقات اثرگذار است و به فکر کردن نیست. به تلاش بچه‌ها و خیلی از مسائل دیگر که خودتان می‌دانید فوتبالی هم نیست بستگی دارد.

وی درمورد اینکه آیا ترجیح می‌دهند در فینال با هوادار بازی کنند یا پرسپولیس، اظهار داشت: ترجیح می‌دهیم با تیمی که به فینال می‌آید بازی کنیم.

مدافع استقلال درخصوص اینکه شب گذشته بازی النصر و الشباب در عربستان را داور سرشناس ایتالیایی سوت زد اما اینجا هر وقت صحبت استفاده از داور خارجی در دربی می‌شود، افشاریان می‌گوید داور ایرانی، گفت: دوستان چیزی که برای خودشان می‌پسندند، خیلی برای بازیکنان نمی‌پسندند. از آن طرف سهمیه بازیکن خارجی را ۷ نفر کرده‌اند. چه بهتر که لیگ باکیفیت‌تر شود. کیفیت داوری ها برای آن‌ها مهم نیست. خودشان پس از یک سال اقرار کردند داوری مشکلات مرگبار و تاثیرگذاری داشت. نوش دارو پس از مرگ سهراب شد.

غلامی در پایان عنوان کرد: هنر می‌خواست یک باشگاهی با ۷۸ سال تاریخ، این اتفاقات گریبانگیرش شود و ما بازیکنانش به این روز بیفتیم که در مورد چنین باشگاهی، این صحبت‌ها را کنیم. تمام دارایی‌های این باشگاه باسابقه حیف و میل و تمام شده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1236584